1 ZWD Zimbabwean Dollar به MKD Macedonian denar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1
Zimbabwean Dollar
یا 1 ZWD به MKD: =
0.145645 MKD
Macedonian denar
قیمت ارز : 0.14564538


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Zimbabwean Dollar vs Macedonian denar. 10 روز گذشته
Date Zimbabwean Dollar Macedonian denar
Wednesday, 08/26/2026 1 ZWD = 0.14564538 MKD
Tuesday, 08/25/2026 1 ZWD = 0.14568289 MKD
Monday, 08/24/2026 1 ZWD = 0.14547803 MKD
Sunday, 08/23/2026 1 ZWD = 0.14562816 MKD
Saturday, 08/22/2026 1 ZWD = 0.14573901 MKD
Friday, 08/21/2026 1 ZWD = 0.14574212 MKD
Tuesday, 08/18/2026 1 ZWD = 0.14676606 MKD
Monday, 08/17/2026 1 ZWD = 0.14680867 MKD
Sunday, 08/16/2026 1 ZWD = 0.14675303 MKD
Saturday, 08/15/2026 1 ZWD = 0.14703273 MKD
زمان واقعی نمودار ZWD/MKD or (Zimbabwean Dollar / Macedonian denar)
Zimbabwean Dollar به Macedonian denar و Macedonian denar به Zimbabwean Dollar
ZWD MKD ZWD MKD
5 ZWD = 0.7282 MKD 34.3300 ZWD = 5 MKD
10 ZWD = 1.4565 MKD 68.6599 ZWD = 10 MKD
20 ZWD = 2.9129 MKD 137.3198 ZWD = 20 MKD
50 ZWD = 7.2823 MKD 343.2996 ZWD = 50 MKD
100 ZWD = 14.5645 MKD 686.5992 ZWD = 100 MKD
300 ZWD = 43.6936 MKD 2059.7976 ZWD = 300 MKD
500 ZWD = 72.8227 MKD 3432.9960 ZWD = 500 MKD
1000 ZWD = 145.6454 MKD 6865.9919 ZWD = 1000 MKD
مبدل ارز
ZWD