1 ZMK Zambian Kwacha به SDD Sudanese Dinar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1
Zambian Kwacha
یا 1 ZMK به SDD: =
3.144641
Sudanese Dinar
قیمت ارز : 3.14464091


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Zambian Kwacha vs Sudanese Dinar. 10 روز گذشته
Date Zambian Kwacha Sudanese Dinar
Wednesday, 08/26/2026 1 ZMK = 3.14464091 SDD
Tuesday, 08/25/2026 1 ZMK = 3.13250354 SDD
Monday, 08/24/2026 1 ZMK = 3.16120865 SDD
Sunday, 08/23/2026 1 ZMK = 3.16189819 SDD
Saturday, 08/22/2026 1 ZMK = 3.16457623 SDD
Friday, 08/21/2026 1 ZMK = 3.16299189 SDD
Tuesday, 08/18/2026 1 ZMK = 3.16776169 SDD
Monday, 08/17/2026 1 ZMK = 3.16452591 SDD
Sunday, 08/16/2026 1 ZMK = 3.17225173 SDD
Saturday, 08/15/2026 1 ZMK = 3.16580778 SDD
زمان واقعی نمودار ZMK/SDD or (Zambian Kwacha / Sudanese Dinar)
Zambian Kwacha به Sudanese Dinar و Sudanese Dinar به Zambian Kwacha
ZMK SDD ZMK SDD
5 ZMK = 15.7232 SDD 1.5900 ZMK = 5 SDD
10 ZMK = 31.4464 SDD 3.1800 ZMK = 10 SDD
20 ZMK = 62.8928 SDD 6.3600 ZMK = 20 SDD
50 ZMK = 157.2320 SDD 15.9001 ZMK = 50 SDD
100 ZMK = 314.4641 SDD 31.8001 ZMK = 100 SDD
300 ZMK = 943.3923 SDD 95.4004 ZMK = 300 SDD
500 ZMK = 1572.3205 SDD 159.0007 ZMK = 500 SDD
1000 ZMK = 3144.6409 SDD 318.0013 ZMK = 1000 SDD
مبدل ارز
ZMK