1 XCD East Caribbean dollar به VND Vietnamese đồng


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1EC$
East Caribbean dollar
یا 1 XCD به VND: =
9632.349354
Vietnamese đồng
قیمت ارز : 9632.34935444


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

East Caribbean dollar vs Vietnamese đồng. 10 روز گذشته
Date East Caribbean dollar Vietnamese đồng
Wednesday, 08/26/2026 1 XCD = 9632.34935444 VND
Tuesday, 08/25/2026 1 XCD = 9658.70799596 VND
Monday, 08/24/2026 1 XCD = 9626.58259212 VND
Sunday, 08/23/2026 1 XCD = 9666.64992413 VND
Saturday, 08/22/2026 1 XCD = 9641.62773999 VND
Friday, 08/21/2026 1 XCD = 9617.94840195 VND
Tuesday, 08/18/2026 1 XCD = 9678.35212935 VND
Monday, 08/17/2026 1 XCD = 9658.61296328 VND
Sunday, 08/16/2026 1 XCD = 9681.73397464 VND
Saturday, 08/15/2026 1 XCD = 9701.93103048 VND
زمان واقعی نمودار XCD/VND or (East Caribbean dollar / Vietnamese đồng)
East Caribbean dollar به Vietnamese đồng و Vietnamese đồng به East Caribbean dollar
XCD VND XCD VND
5 XCD = 48161.7468 VND 0.0005 XCD = 5 VND
10 XCD = 96323.4935 VND 0.0010 XCD = 10 VND
20 XCD = 192646.9871 VND 0.0021 XCD = 20 VND
50 XCD = 481617.4677 VND 0.0052 XCD = 50 VND
100 XCD = 963234.9354 VND 0.0104 XCD = 100 VND
300 XCD = 2889704.8063 VND 0.0311 XCD = 300 VND
500 XCD = 4816174.6772 VND 0.0519 XCD = 500 VND
1000 XCD = 9632349.3544 VND 0.1038 XCD = 1000 VND
مبدل ارز
XCD