1 XCD East Caribbean dollar به DAI DAI Stablecoin


اخرین بروزرسانی : Sun, 30 Aug 2026 08:33:01 +0000

1EC$
East Caribbean dollar
یا 1 XCD به DAI: =
0.000000 DAI
DAI Stablecoin
قیمت ارز : 0


اخرین بروزرسانی : Sun, 30 Aug 2026 08:33:01 +0000

East Caribbean dollar vs DAI Stablecoin. 10 روز گذشته
Date East Caribbean dollar DAI Stablecoin
Wednesday, 08/26/2026 1 XCD = 0.36953071 DAI
Tuesday, 08/25/2026 1 XCD = 0.3695486 DAI
Monday, 08/24/2026 1 XCD = 0.36958412 DAI
Sunday, 08/23/2026 1 XCD = 0.37053665 DAI
Saturday, 08/22/2026 1 XCD = 0.37037451 DAI
Friday, 08/21/2026 1 XCD = 0.36939985 DAI
Tuesday, 08/18/2026 1 XCD = 0.36952758 DAI
Monday, 08/17/2026 1 XCD = 0.36949838 DAI
Sunday, 08/16/2026 1 XCD = 0.37044423 DAI
Saturday, 08/15/2026 1 XCD = 0.37006244 DAI
زمان واقعی نمودار XCD/DAI or (East Caribbean dollar / DAI Stablecoin)
East Caribbean dollar به DAI Stablecoin و DAI Stablecoin به East Caribbean dollar
XCD DAI XCD DAI
5 XCD = 5.0000 DAI 5.0000 XCD = 5 DAI
10 XCD = 10.0000 DAI 10.0000 XCD = 10 DAI
20 XCD = 20.0000 DAI 20.0000 XCD = 20 DAI
50 XCD = 50.0000 DAI 50.0000 XCD = 50 DAI
100 XCD = 100.0000 DAI 100.0000 XCD = 100 DAI
300 XCD = 300.0000 DAI 300.0000 XCD = 300 DAI
500 XCD = 500.0000 DAI 500.0000 XCD = 500 DAI
1000 XCD = 1000.0000 DAI 1000.0000 XCD = 1000 DAI
مبدل ارز
XCD