1 XCD East Caribbean dollar به BZD Belize dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1EC$
East Caribbean dollar
یا 1 XCD به BZD: =
0.743383 BZ$
Belize dollar
قیمت ارز : 0.74338272


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

East Caribbean dollar vs Belize dollar. 10 روز گذشته
Date East Caribbean dollar Belize dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 XCD = 0.74338272 BZD
Tuesday, 08/25/2026 1 XCD = 0.74383945 BZD
Monday, 08/24/2026 1 XCD = 0.74697692 BZD
Sunday, 08/23/2026 1 XCD = 0.74661075 BZD
Saturday, 08/22/2026 1 XCD = 0.74538248 BZD
Friday, 08/21/2026 1 XCD = 0.74391559 BZD
Tuesday, 08/18/2026 1 XCD = 0.74371303 BZD
Monday, 08/17/2026 1 XCD = 0.74300617 BZD
Sunday, 08/16/2026 1 XCD = 0.74689034 BZD
Saturday, 08/15/2026 1 XCD = 0.74547755 BZD
زمان واقعی نمودار XCD/BZD or (East Caribbean dollar / Belize dollar)
East Caribbean dollar به Belize dollar و Belize dollar به East Caribbean dollar
XCD BZD XCD BZD
5 XCD = 3.7169 BZD 6.7260 XCD = 5 BZD
10 XCD = 7.4338 BZD 13.4520 XCD = 10 BZD
20 XCD = 14.8677 BZD 26.9040 XCD = 20 BZD
50 XCD = 37.1691 BZD 67.2601 XCD = 50 BZD
100 XCD = 74.3383 BZD 134.5202 XCD = 100 BZD
300 XCD = 223.0148 BZD 403.5606 XCD = 300 BZD
500 XCD = 371.6914 BZD 672.6011 XCD = 500 BZD
1000 XCD = 743.3827 BZD 1345.2021 XCD = 1000 BZD
مبدل ارز
XCD