1 VUV Vanuatu vatu به BZD Belize dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1VT
Vanuatu vatu
یا 1 VUV به BZD: =
0.016992 BZ$
Belize dollar
قیمت ارز : 0.01699174


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Vanuatu vatu vs Belize dollar. 10 روز گذشته
Date Vanuatu vatu Belize dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 VUV = 0.01699174 BZD
Tuesday, 08/25/2026 1 VUV = 0.01700652 BZD
Monday, 08/24/2026 1 VUV = 0.017086181 BZD
Sunday, 08/23/2026 1 VUV = 0.016996391 BZD
Saturday, 08/22/2026 1 VUV = 0.016983423 BZD
Friday, 08/21/2026 1 VUV = 0.016985256 BZD
Tuesday, 08/18/2026 1 VUV = 0.017005402 BZD
Monday, 08/17/2026 1 VUV = 0.016934526 BZD
Sunday, 08/16/2026 1 VUV = 0.017058722 BZD
Saturday, 08/15/2026 1 VUV = 0.01696187 BZD
زمان واقعی نمودار VUV/BZD or (Vanuatu vatu / Belize dollar)
Vanuatu vatu به Belize dollar و Belize dollar به Vanuatu vatu
VUV BZD VUV BZD
5 VUV = 0.0850 BZD 294.2606 VUV = 5 BZD
10 VUV = 0.1699 BZD 588.5212 VUV = 10 BZD
20 VUV = 0.3398 BZD 1177.0425 VUV = 20 BZD
50 VUV = 0.8496 BZD 2942.6062 VUV = 50 BZD
100 VUV = 1.6992 BZD 5885.2125 VUV = 100 BZD
300 VUV = 5.0975 BZD 17655.6374 VUV = 300 BZD
500 VUV = 8.4959 BZD 29426.0623 VUV = 500 BZD
1000 VUV = 16.9917 BZD 58852.1246 VUV = 1000 BZD
مبدل ارز
VUV