1 UYU Uruguayan peso به MAD Dirham


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1
Uruguayan peso
یا 1 UYU به MAD: =
0.230583 MAD
Dirham
قیمت ارز : 0.23058309


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Uruguayan peso vs Dirham. 10 روز گذشته
Date Uruguayan peso Dirham
Wednesday, 08/26/2026 1 UYU = 0.23058309 MAD
Tuesday, 08/25/2026 1 UYU = 0.23096652 MAD
Monday, 08/24/2026 1 UYU = 0.23006783 MAD
Sunday, 08/23/2026 1 UYU = 0.23054191 MAD
Saturday, 08/22/2026 1 UYU = 0.23000665 MAD
Friday, 08/21/2026 1 UYU = 0.23055179 MAD
Tuesday, 08/18/2026 1 UYU = 0.23176447 MAD
Monday, 08/17/2026 1 UYU = 0.23308955 MAD
Sunday, 08/16/2026 1 UYU = 0.23036865 MAD
Saturday, 08/15/2026 1 UYU = 0.23186894 MAD
زمان واقعی نمودار UYU/MAD or (Uruguayan peso / Dirham)
Uruguayan peso به Dirham و Dirham به Uruguayan peso
UYU MAD UYU MAD
5 UYU = 1.1529 MAD 21.6842 UYU = 5 MAD
10 UYU = 2.3058 MAD 43.3683 UYU = 10 MAD
20 UYU = 4.6117 MAD 86.7366 UYU = 20 MAD
50 UYU = 11.5292 MAD 216.8416 UYU = 50 MAD
100 UYU = 23.0583 MAD 433.6831 UYU = 100 MAD
300 UYU = 69.1749 MAD 1301.0494 UYU = 300 MAD
500 UYU = 115.2915 MAD 2168.4157 UYU = 500 MAD
1000 UYU = 230.5831 MAD 4336.8315 UYU = 1000 MAD
مبدل ارز
UYU