1 SGD Singapore dollar به UZS Uzbekistan som


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1S$
Singapore dollar
یا 1 SGD به UZS: =
9273.826884 UZS
Uzbekistan som
قیمت ارز : 9273.826884


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Singapore dollar vs Uzbekistan som. 10 روز گذشته
Date Singapore dollar Uzbekistan som
Wednesday, 08/26/2026 1 SGD = 9273.826884 UZS
Tuesday, 08/25/2026 1 SGD = 9294.41071954 UZS
Monday, 08/24/2026 1 SGD = 9332.31599288 UZS
Sunday, 08/23/2026 1 SGD = 9336.06904398 UZS
Saturday, 08/22/2026 1 SGD = 9364.92024931 UZS
Friday, 08/21/2026 1 SGD = 9323.11195826 UZS
Tuesday, 08/18/2026 1 SGD = 9299.77776169 UZS
Monday, 08/17/2026 1 SGD = 9314.56809761 UZS
Sunday, 08/16/2026 1 SGD = 9298.53433656 UZS
Saturday, 08/15/2026 1 SGD = 9303.95083567 UZS
زمان واقعی نمودار SGD/UZS or (Singapore dollar / Uzbekistan som)
Singapore dollar به Uzbekistan som و Uzbekistan som به Singapore dollar
SGD UZS SGD UZS
5 SGD = 46369.1344 UZS 0.0005 SGD = 5 UZS
10 SGD = 92738.2688 UZS 0.0011 SGD = 10 UZS
20 SGD = 185476.5377 UZS 0.0022 SGD = 20 UZS
50 SGD = 463691.3442 UZS 0.0054 SGD = 50 UZS
100 SGD = 927382.6884 UZS 0.0108 SGD = 100 UZS
300 SGD = 2782148.0652 UZS 0.0323 SGD = 300 UZS
500 SGD = 4636913.4420 UZS 0.0539 SGD = 500 UZS
1000 SGD = 9273826.8840 UZS 0.1078 SGD = 1000 UZS
مبدل ارز
SGD