2 SGD Singapore dollar به BHD Bahraini dinar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

2S$
Singapore dollar
یا 2 SGD به BHD: =
0.592411 BD
Bahraini dinar
قیمت ارز : 0.29620544


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Singapore dollar vs Bahraini dinar. 10 روز گذشته
Date Singapore dollar Bahraini dinar
Wednesday, 08/26/2026 1 SGD = 0.29620544 BHD
Tuesday, 08/25/2026 1 SGD = 0.29602215 BHD
Monday, 08/24/2026 1 SGD = 0.29615699 BHD
Sunday, 08/23/2026 1 SGD = 0.29617661 BHD
Saturday, 08/22/2026 1 SGD = 0.2961719 BHD
Friday, 08/21/2026 1 SGD = 0.29596459 BHD
Tuesday, 08/18/2026 1 SGD = 0.29423094 BHD
Monday, 08/17/2026 1 SGD = 0.29420364 BHD
Sunday, 08/16/2026 1 SGD = 0.29395647 BHD
Saturday, 08/15/2026 1 SGD = 0.29394595 BHD
زمان واقعی نمودار SGD/BHD or (Singapore dollar / Bahraini dinar)
Singapore dollar به Bahraini dinar و Bahraini dinar به Singapore dollar
SGD BHD SGD BHD
5 SGD = 1.4810 BHD 16.8802 SGD = 5 BHD
10 SGD = 2.9621 BHD 33.7604 SGD = 10 BHD
20 SGD = 5.9241 BHD 67.5207 SGD = 20 BHD
50 SGD = 14.8103 BHD 168.8018 SGD = 50 BHD
100 SGD = 29.6205 BHD 337.6035 SGD = 100 BHD
300 SGD = 88.8616 BHD 1012.8106 SGD = 300 BHD
500 SGD = 148.1027 BHD 1688.0176 SGD = 500 BHD
1000 SGD = 296.2054 BHD 3376.0352 SGD = 1000 BHD
مبدل ارز
SGD