1 SBD Solomon Islands dollar به GEL Georgian lari


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1SI$
Solomon Islands dollar
یا 1 SBD به GEL: =
0.327195 GEL
Georgian lari
قیمت ارز : 0.32719515


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Solomon Islands dollar vs Georgian lari. 10 روز گذشته
Date Solomon Islands dollar Georgian lari
Wednesday, 08/26/2026 1 SBD = 0.32719515 GEL
Tuesday, 08/25/2026 1 SBD = 0.32620258 GEL
Monday, 08/24/2026 1 SBD = 0.32435808 GEL
Sunday, 08/23/2026 1 SBD = 0.32517749 GEL
Saturday, 08/22/2026 1 SBD = 0.32489556 GEL
Friday, 08/21/2026 1 SBD = 0.32448393 GEL
Tuesday, 08/18/2026 1 SBD = 0.32590445 GEL
Monday, 08/17/2026 1 SBD = 0.32484673 GEL
Sunday, 08/16/2026 1 SBD = 0.32452107 GEL
Saturday, 08/15/2026 1 SBD = 0.32420109 GEL
زمان واقعی نمودار SBD/GEL or (Solomon Islands dollar / Georgian lari)
Solomon Islands dollar به Georgian lari و Georgian lari به Solomon Islands dollar
SBD GEL SBD GEL
5 SBD = 1.6360 GEL 15.2814 SBD = 5 GEL
10 SBD = 3.2720 GEL 30.5628 SBD = 10 GEL
20 SBD = 6.5439 GEL 61.1256 SBD = 20 GEL
50 SBD = 16.3598 GEL 152.8140 SBD = 50 GEL
100 SBD = 32.7195 GEL 305.6280 SBD = 100 GEL
300 SBD = 98.1585 GEL 916.8840 SBD = 300 GEL
500 SBD = 163.5976 GEL 1528.1400 SBD = 500 GEL
1000 SBD = 327.1952 GEL 3056.2800 SBD = 1000 GEL
مبدل ارز
SBD