1 SBD Solomon Islands dollar به BBD Barbados dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1SI$
Solomon Islands dollar
یا 1 SBD به BBD: =
0.250677 Bds$
Barbados dollar
قیمت ارز : 0.25067662


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Solomon Islands dollar vs Barbados dollar. 10 روز گذشته
Date Solomon Islands dollar Barbados dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 SBD = 0.25067662 BBD
Tuesday, 08/25/2026 1 SBD = 0.25058762 BBD
Monday, 08/24/2026 1 SBD = 0.24975942 BBD
Sunday, 08/23/2026 1 SBD = 0.24905956 BBD
Saturday, 08/22/2026 1 SBD = 0.24944024 BBD
Friday, 08/21/2026 1 SBD = 0.24955315 BBD
Tuesday, 08/18/2026 1 SBD = 0.25005201 BBD
Monday, 08/17/2026 1 SBD = 0.24926136 BBD
Sunday, 08/16/2026 1 SBD = 0.24870885 BBD
Saturday, 08/15/2026 1 SBD = 0.24877952 BBD
زمان واقعی نمودار SBD/BBD or (Solomon Islands dollar / Barbados dollar)
Solomon Islands dollar به Barbados dollar و Barbados dollar به Solomon Islands dollar
SBD BBD SBD BBD
5 SBD = 1.2534 BBD 19.9460 SBD = 5 BBD
10 SBD = 2.5068 BBD 39.8920 SBD = 10 BBD
20 SBD = 5.0135 BBD 79.7841 SBD = 20 BBD
50 SBD = 12.5338 BBD 199.4602 SBD = 50 BBD
100 SBD = 25.0677 BBD 398.9203 SBD = 100 BBD
300 SBD = 75.2030 BBD 1196.7610 SBD = 300 BBD
500 SBD = 125.3383 BBD 1994.6017 SBD = 500 BBD
1000 SBD = 250.6766 BBD 3989.2033 SBD = 1000 BBD
مبدل ارز
SBD