1 PLN Polish złoty به NAD Dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1
Polish złoty
یا 1 PLN به NAD: =
4.322600 N$
Dollar
قیمت ارز : 4.32259978


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Polish złoty vs Dollar. 10 روز گذشته
Date Polish złoty Dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 PLN = 4.32259978 NAD
Tuesday, 08/25/2026 1 PLN = 4.33686193 NAD
Monday, 08/24/2026 1 PLN = 4.33257489 NAD
Sunday, 08/23/2026 1 PLN = 4.33986702 NAD
Saturday, 08/22/2026 1 PLN = 4.3374157 NAD
Friday, 08/21/2026 1 PLN = 4.36032129 NAD
Tuesday, 08/18/2026 1 PLN = 4.35675743 NAD
Monday, 08/17/2026 1 PLN = 4.35026957 NAD
Sunday, 08/16/2026 1 PLN = 4.34596048 NAD
Saturday, 08/15/2026 1 PLN = 4.35238216 NAD
زمان واقعی نمودار PLN/NAD or (Polish złoty / Dollar)
Polish złoty به Dollar و Dollar به Polish złoty
PLN NAD PLN NAD
5 PLN = 21.6130 NAD 1.1567 PLN = 5 NAD
10 PLN = 43.2260 NAD 2.3134 PLN = 10 NAD
20 PLN = 86.4520 NAD 4.6268 PLN = 20 NAD
50 PLN = 216.1300 NAD 11.5671 PLN = 50 NAD
100 PLN = 432.2600 NAD 23.1342 PLN = 100 NAD
300 PLN = 1296.7799 NAD 69.4027 PLN = 300 NAD
500 PLN = 2161.2999 NAD 115.6711 PLN = 500 NAD
1000 PLN = 4322.5998 NAD 231.3423 PLN = 1000 NAD
مبدل ارز
PLN