1 OMR Omani rial به VEB Venezuelan Bolivar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1OMR
Omani rial
یا 1 OMR به VEB: =
203732948544.490540
Venezuelan Bolivar
قیمت ارز : 203732948544.49054


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Omani rial vs Venezuelan Bolivar. 10 روز گذشته
Date Omani rial Venezuelan Bolivar
Wednesday, 08/26/2026 1 OMR = 203732948544.49054 VEB
Tuesday, 08/25/2026 1 OMR = 203531845178.87604 VEB
Monday, 08/24/2026 1 OMR = 202875416013.35983 VEB
Sunday, 08/23/2026 1 OMR = 202081764652.6397 VEB
Saturday, 08/22/2026 1 OMR = 202124692145.19427 VEB
Friday, 08/21/2026 1 OMR = 201988016683.5307 VEB
Tuesday, 08/18/2026 1 OMR = 200578999419.29895 VEB
Monday, 08/17/2026 1 OMR = 200301686710.7282 VEB
Sunday, 08/16/2026 1 OMR = 199761050825.666 VEB
Saturday, 08/15/2026 1 OMR = 201380352007.133 VEB
زمان واقعی نمودار OMR/VEB or (Omani rial / Venezuelan Bolivar)
Omani rial به Venezuelan Bolivar و Venezuelan Bolivar به Omani rial
OMR VEB OMR VEB
5 OMR = 1018664742722.4526 VEB 0.0000 OMR = 5 VEB
10 OMR = 2037329485444.9053 VEB 0.0000 OMR = 10 VEB
20 OMR = 4074658970889.8105 VEB 0.0000 OMR = 20 VEB
50 OMR = 10186647427224.5273 VEB 0.0000 OMR = 50 VEB
100 OMR = 20373294854449.0547 VEB 0.0000 OMR = 100 VEB
300 OMR = 61119884563347.1641 VEB 0.0000 OMR = 300 VEB
500 OMR = 101866474272245.2656 VEB 0.0000 OMR = 500 VEB
1000 OMR = 203732948544490.5312 VEB 0.0000 OMR = 1000 VEB
مبدل ارز
OMR