16 MXN Mexican peso به JMD Jamaican dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

16MX$
Mexican peso
یا 16 MXN به JMD: =
149.659765 J$
Jamaican dollar
قیمت ارز : 9.35373529


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Mexican peso vs Jamaican dollar. 10 روز گذشته
Date Mexican peso Jamaican dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 MXN = 9.35373529 JMD
Tuesday, 08/25/2026 1 MXN = 9.33181212 JMD
Monday, 08/24/2026 1 MXN = 9.38776182 JMD
Sunday, 08/23/2026 1 MXN = 9.34095137 JMD
Saturday, 08/22/2026 1 MXN = 9.34653346 JMD
Friday, 08/21/2026 1 MXN = 9.35031833 JMD
Tuesday, 08/18/2026 1 MXN = 9.29952882 JMD
Monday, 08/17/2026 1 MXN = 9.28967446 JMD
Sunday, 08/16/2026 1 MXN = 9.27748861 JMD
Saturday, 08/15/2026 1 MXN = 9.29938909 JMD
زمان واقعی نمودار MXN/JMD or (Mexican peso / Jamaican dollar)
Mexican peso به Jamaican dollar و Jamaican dollar به Mexican peso
MXN JMD MXN JMD
5 MXN = 46.7687 JMD 0.5345 MXN = 5 JMD
10 MXN = 93.5374 JMD 1.0691 MXN = 10 JMD
20 MXN = 187.0747 JMD 2.1382 MXN = 20 JMD
50 MXN = 467.6868 JMD 5.3455 MXN = 50 JMD
100 MXN = 935.3735 JMD 10.6909 MXN = 100 JMD
300 MXN = 2806.1206 JMD 32.0727 MXN = 300 JMD
500 MXN = 4676.8676 JMD 53.4546 MXN = 500 JMD
1000 MXN = 9353.7353 JMD 106.9092 MXN = 1000 JMD
مبدل ارز
MXN