1 MGA Malagasy ariary به THO Thai Offshore Baht


اخرین بروزرسانی : Sun, 30 Jun 2024 01:23:38 +0000

1MGA
Malagasy ariary
یا 1 MGA به THO: =
0.000000
Thai Offshore Baht
قیمت ارز : 0


اخرین بروزرسانی : Sun, 30 Jun 2024 01:23:38 +0000

Malagasy ariary vs Thai Offshore Baht. 10 روز گذشته
Date Malagasy ariary Thai Offshore Baht
Sunday, 01/14/2018 1 MGA = 0.01073 THO
Saturday, 01/13/2018 1 MGA = 0.01073 THO
Friday, 01/12/2018 1 MGA = 0.01076 THO
Thursday, 01/11/2018 1 MGA = 0.01079 THO
Wednesday, 01/10/2018 1 MGA = 0.01084 THO
Tuesday, 01/09/2018 1 MGA = 0.01082 THO
Monday, 01/08/2018 1 MGA = 0.01088 THO
Sunday, 01/07/2018 1 MGA = 0.01088 THO
Saturday, 01/06/2018 1 MGA = 0.01088 THO
Friday, 01/05/2018 1 MGA = 0.01083 THO
زمان واقعی نمودار MGA/THO or (Malagasy ariary / Thai Offshore Baht)
Malagasy ariary به Thai Offshore Baht و Thai Offshore Baht به Malagasy ariary
MGA THO MGA THO
5 MGA = 5.0000 THO 5.0000 MGA = 5 THO
10 MGA = 10.0000 THO 10.0000 MGA = 10 THO
20 MGA = 20.0000 THO 20.0000 MGA = 20 THO
50 MGA = 50.0000 THO 50.0000 MGA = 50 THO
100 MGA = 100.0000 THO 100.0000 MGA = 100 THO
300 MGA = 300.0000 THO 300.0000 MGA = 300 THO
500 MGA = 500.0000 THO 500.0000 MGA = 500 THO
1000 MGA = 1000.0000 THO 1000.0000 MGA = 1000 THO
مبدل ارز
MGA