1 KWD Kuwaiti dinar به FJD Fiji dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1KD
Kuwaiti dinar
یا 1 KWD به FJD: =
7.107598 FJ$
Fiji dollar
قیمت ارز : 7.10759801


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Kuwaiti dinar vs Fiji dollar. 10 روز گذشته
Date Kuwaiti dinar Fiji dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 KWD = 7.10759801 FJD
Tuesday, 08/25/2026 1 KWD = 7.1319585 FJD
Monday, 08/24/2026 1 KWD = 7.1062796 FJD
Sunday, 08/23/2026 1 KWD = 7.15749134 FJD
Saturday, 08/22/2026 1 KWD = 7.10675559 FJD
Friday, 08/21/2026 1 KWD = 7.12659315 FJD
Tuesday, 08/18/2026 1 KWD = 7.15653086 FJD
Monday, 08/17/2026 1 KWD = 7.20256808 FJD
Sunday, 08/16/2026 1 KWD = 7.17109389 FJD
Saturday, 08/15/2026 1 KWD = 7.17061411 FJD
زمان واقعی نمودار KWD/FJD or (Kuwaiti dinar / Fiji dollar)
Kuwaiti dinar به Fiji dollar و Fiji dollar به Kuwaiti dinar
KWD FJD KWD FJD
5 KWD = 35.5380 FJD 0.7035 KWD = 5 FJD
10 KWD = 71.0760 FJD 1.4069 KWD = 10 FJD
20 KWD = 142.1520 FJD 2.8139 KWD = 20 FJD
50 KWD = 355.3799 FJD 7.0347 KWD = 50 FJD
100 KWD = 710.7598 FJD 14.0695 KWD = 100 FJD
300 KWD = 2132.2794 FJD 42.2084 KWD = 300 FJD
500 KWD = 3553.7990 FJD 70.3473 KWD = 500 FJD
1000 KWD = 7107.5980 FJD 140.6945 KWD = 1000 FJD
مبدل ارز
KWD