2 JPY Japanese yen به XAF CFA franc BEAC


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

2¥
Japanese yen
یا 2 JPY به XAF: =
7.065986 FCFA
CFA franc BEAC
قیمت ارز : 3.53299323


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Japanese yen vs CFA franc BEAC. 10 روز گذشته
Date Japanese yen CFA franc BEAC
Wednesday, 08/26/2026 1 JPY = 3.53299323 XAF
Tuesday, 08/25/2026 1 JPY = 3.5322427 XAF
Monday, 08/24/2026 1 JPY = 3.53458673 XAF
Sunday, 08/23/2026 1 JPY = 3.53084314 XAF
Saturday, 08/22/2026 1 JPY = 3.53359022 XAF
Friday, 08/21/2026 1 JPY = 3.52987822 XAF
Tuesday, 08/18/2026 1 JPY = 3.55136207 XAF
Monday, 08/17/2026 1 JPY = 3.56065714 XAF
Sunday, 08/16/2026 1 JPY = 3.55885956 XAF
Saturday, 08/15/2026 1 JPY = 3.55839735 XAF
زمان واقعی نمودار JPY/XAF or (Japanese yen / CFA franc BEAC)
Japanese yen به CFA franc BEAC و CFA franc BEAC به Japanese yen
JPY XAF JPY XAF
5 JPY = 17.6650 XAF 1.4152 JPY = 5 XAF
10 JPY = 35.3299 XAF 2.8305 JPY = 10 XAF
20 JPY = 70.6599 XAF 5.6609 JPY = 20 XAF
50 JPY = 176.6497 XAF 14.1523 JPY = 50 XAF
100 JPY = 353.2993 XAF 28.3046 JPY = 100 XAF
300 JPY = 1059.8980 XAF 84.9138 JPY = 300 XAF
500 JPY = 1766.4966 XAF 141.5231 JPY = 500 XAF
1000 JPY = 3532.9932 XAF 283.0461 JPY = 1000 XAF
مبدل ارز
JPY