1 GYD Guyanese dollar به TWD New Taiwan dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1GY$
Guyanese dollar
یا 1 GYD به TWD: =
0.152406 NT$
New Taiwan dollar
قیمت ارز : 0.15240555


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Guyanese dollar vs New Taiwan dollar. 10 روز گذشته
Date Guyanese dollar New Taiwan dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 GYD = 0.15240555 TWD
Tuesday, 08/25/2026 1 GYD = 0.15245695 TWD
Monday, 08/24/2026 1 GYD = 0.15182348 TWD
Sunday, 08/23/2026 1 GYD = 0.15213821 TWD
Saturday, 08/22/2026 1 GYD = 0.15247156 TWD
Friday, 08/21/2026 1 GYD = 0.1521102 TWD
Tuesday, 08/18/2026 1 GYD = 0.15190947 TWD
Monday, 08/17/2026 1 GYD = 0.15293807 TWD
Sunday, 08/16/2026 1 GYD = 0.15317533 TWD
Saturday, 08/15/2026 1 GYD = 0.15338504 TWD
زمان واقعی نمودار GYD/TWD or (Guyanese dollar / New Taiwan dollar)
Guyanese dollar به New Taiwan dollar و New Taiwan dollar به Guyanese dollar
GYD TWD GYD TWD
5 GYD = 0.7620 TWD 32.8072 GYD = 5 TWD
10 GYD = 1.5241 TWD 65.6144 GYD = 10 TWD
20 GYD = 3.0481 TWD 131.2288 GYD = 20 TWD
50 GYD = 7.6203 TWD 328.0720 GYD = 50 TWD
100 GYD = 15.2406 TWD 656.1441 GYD = 100 TWD
300 GYD = 45.7217 TWD 1968.4323 GYD = 300 TWD
500 GYD = 76.2028 TWD 3280.7204 GYD = 500 TWD
1000 GYD = 152.4056 TWD 6561.4408 GYD = 1000 TWD
مبدل ارز
GYD