1 GHS Ghanaian cedi به VEB Venezuelan Bolivar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1GH₵
Ghanaian cedi
یا 1 GHS به VEB: =
7018966764.313409
Venezuelan Bolivar
قیمت ارز : 7018966764.313409


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Ghanaian cedi vs Venezuelan Bolivar. 10 روز گذشته
Date Ghanaian cedi Venezuelan Bolivar
Wednesday, 08/26/2026 1 GHS = 7018966764.313409 VEB
Tuesday, 08/25/2026 1 GHS = 7030135742.896601 VEB
Monday, 08/24/2026 1 GHS = 7000688853.453292 VEB
Sunday, 08/23/2026 1 GHS = 6993609998.767641 VEB
Saturday, 08/22/2026 1 GHS = 6998080271.395083 VEB
Friday, 08/21/2026 1 GHS = 7007712735.49034 VEB
Tuesday, 08/18/2026 1 GHS = 7016216728.74901 VEB
Monday, 08/17/2026 1 GHS = 7058221461.272627 VEB
Sunday, 08/16/2026 1 GHS = 7019185478.400202 VEB
Saturday, 08/15/2026 1 GHS = 7037569882.245962 VEB
زمان واقعی نمودار GHS/VEB or (Ghanaian cedi / Venezuelan Bolivar)
Ghanaian cedi به Venezuelan Bolivar و Venezuelan Bolivar به Ghanaian cedi
GHS VEB GHS VEB
5 GHS = 35094833821.5671 VEB 0.0000 GHS = 5 VEB
10 GHS = 70189667643.1341 VEB 0.0000 GHS = 10 VEB
20 GHS = 140379335286.2682 VEB 0.0000 GHS = 20 VEB
50 GHS = 350948338215.6705 VEB 0.0000 GHS = 50 VEB
100 GHS = 701896676431.3409 VEB 0.0000 GHS = 100 VEB
300 GHS = 2105690029294.0227 VEB 0.0000 GHS = 300 VEB
500 GHS = 3509483382156.7046 VEB 0.0000 GHS = 500 VEB
1000 GHS = 7018966764313.4092 VEB 0.0000 GHS = 1000 VEB
مبدل ارز
GHS