1 DZD Algerian dinar به USD US Dollar


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1DA
Algerian dinar
یا 1 DZD به USD: =
0.007518 $
US Dollar
قیمت ارز : 0.0075179189


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Algerian dinar vs US Dollar. 10 روز گذشته
Date Algerian dinar US Dollar
Wednesday, 08/26/2026 1 DZD = 0.0075179189 USD
Tuesday, 08/25/2026 1 DZD = 0.0075148253 USD
Monday, 08/24/2026 1 DZD = 0.0075195628 USD
Sunday, 08/23/2026 1 DZD = 0.007521851 USD
Saturday, 08/22/2026 1 DZD = 0.0075223852 USD
Friday, 08/21/2026 1 DZD = 0.0075265367 USD
Tuesday, 08/18/2026 1 DZD = 0.0075183975 USD
Monday, 08/17/2026 1 DZD = 0.0075343254 USD
Sunday, 08/16/2026 1 DZD = 0.0075269465 USD
Saturday, 08/15/2026 1 DZD = 0.0075288042 USD
زمان واقعی نمودار DZD/USD or (Algerian dinar / US Dollar)
Algerian dinar به US Dollar و US Dollar به Algerian dinar
DZD USD DZD USD
5 DZD = 0.0376 USD 665.0777 DZD = 5 USD
10 DZD = 0.0752 USD 1330.1553 DZD = 10 USD
20 DZD = 0.1504 USD 2660.3107 DZD = 20 USD
50 DZD = 0.3759 USD 6650.7767 DZD = 50 USD
100 DZD = 0.7518 USD 13301.5534 DZD = 100 USD
300 DZD = 2.2554 USD 39904.6603 DZD = 300 USD
500 DZD = 3.7590 USD 66507.7672 DZD = 500 USD
1000 DZD = 7.5179 USD 133015.5344 DZD = 1000 USD
مبدل ارز
DZD