1 DOP Dominican peso به BGN Bulgarian lev


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1RD$
Dominican peso
یا 1 DOP به BGN: =
0.028720 BGN
Bulgarian lev
قیمت ارز : 0.028719686


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Dominican peso vs Bulgarian lev. 10 روز گذشته
Date Dominican peso Bulgarian lev
Wednesday, 08/26/2026 1 DOP = 0.028719686 BGN
Tuesday, 08/25/2026 1 DOP = 0.028633092 BGN
Monday, 08/24/2026 1 DOP = 0.028547516 BGN
Sunday, 08/23/2026 1 DOP = 0.028535876 BGN
Saturday, 08/22/2026 1 DOP = 0.028487298 BGN
Friday, 08/21/2026 1 DOP = 0.02859507 BGN
Tuesday, 08/18/2026 1 DOP = 0.028732743 BGN
Monday, 08/17/2026 1 DOP = 0.028916083 BGN
Sunday, 08/16/2026 1 DOP = 0.028880712 BGN
Saturday, 08/15/2026 1 DOP = 0.02889862 BGN
زمان واقعی نمودار DOP/BGN or (Dominican peso / Bulgarian lev)
Dominican peso به Bulgarian lev و Bulgarian lev به Dominican peso
DOP BGN DOP BGN
5 DOP = 0.1436 BGN 174.0966 DOP = 5 BGN
10 DOP = 0.2872 BGN 348.1932 DOP = 10 BGN
20 DOP = 0.5744 BGN 696.3864 DOP = 20 BGN
50 DOP = 1.4360 BGN 1740.9661 DOP = 50 BGN
100 DOP = 2.8720 BGN 3481.9322 DOP = 100 BGN
300 DOP = 8.6159 BGN 10445.7967 DOP = 300 BGN
500 DOP = 14.3598 BGN 17409.6611 DOP = 500 BGN
1000 DOP = 28.7197 BGN 34819.3222 DOP = 1000 BGN
مبدل ارز
DOP