1 CUP Cuban Peso به NIO Nicaraguan córdoba


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1
Cuban Peso
یا 1 CUP به NIO: =
1.387849 C$
Nicaraguan córdoba
قیمت ارز : 1.38784879


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Cuban Peso vs Nicaraguan córdoba. 10 روز گذشته
Date Cuban Peso Nicaraguan córdoba
Wednesday, 08/26/2026 1 CUP = 1.38784879 NIO
Tuesday, 08/25/2026 1 CUP = 1.38535488 NIO
Monday, 08/24/2026 1 CUP = 1.38654028 NIO
Sunday, 08/23/2026 1 CUP = 1.3845677 NIO
Saturday, 08/22/2026 1 CUP = 1.38345296 NIO
Friday, 08/21/2026 1 CUP = 1.38959052 NIO
Tuesday, 08/18/2026 1 CUP = 1.38867249 NIO
Monday, 08/17/2026 1 CUP = 1.38739352 NIO
Sunday, 08/16/2026 1 CUP = 1.38562079 NIO
Saturday, 08/15/2026 1 CUP = 1.38842111 NIO
زمان واقعی نمودار CUP/NIO or (Cuban Peso / Nicaraguan córdoba)
Cuban Peso به Nicaraguan córdoba و Nicaraguan córdoba به Cuban Peso
CUP NIO CUP NIO
5 CUP = 6.9392 NIO 3.6027 CUP = 5 NIO
10 CUP = 13.8785 NIO 7.2054 CUP = 10 NIO
20 CUP = 27.7570 NIO 14.4108 CUP = 20 NIO
50 CUP = 69.3924 NIO 36.0270 CUP = 50 NIO
100 CUP = 138.7849 NIO 72.0540 CUP = 100 NIO
300 CUP = 416.3546 NIO 216.1619 CUP = 300 NIO
500 CUP = 693.9244 NIO 360.2698 CUP = 500 NIO
1000 CUP = 1387.8488 NIO 720.5396 CUP = 1000 NIO
مبدل ارز
CUP