1 CLF Chilean Peso به XPF CFP franc


اخرین بروزرسانی : Sun, 30 Jun 2024 00:34:06 +0000

1CLF
Chilean Peso
یا 1 CLF به XPF: =
3288.500000 CFPF
CFP franc
قیمت ارز : 3288.5


اخرین بروزرسانی : Sun, 30 Jun 2024 00:34:06 +0000

Chilean Peso vs CFP franc. 10 روز گذشته
Date Chilean Peso CFP franc
Saturday, 06/29/2024 1 CLF = 3243.3 XPF
Friday, 06/28/2024 1 CLF = 3225.9 XPF
Wednesday, 06/26/2024 1 CLF = 3265.1 XPF
Tuesday, 06/25/2024 1 CLF = 3244.2 XPF
Monday, 06/24/2024 1 CLF = 3308.5 XPF
Sunday, 06/23/2024 1 CLF = 3288.5 XPF
Saturday, 06/22/2024 1 CLF = 3286.7 XPF
Friday, 06/21/2024 1 CLF = 3296.2 XPF
Thursday, 06/20/2024 1 CLF = 3286.7 XPF
Wednesday, 06/19/2024 1 CLF = 3277.6 XPF
زمان واقعی نمودار CLF/XPF or (Chilean Peso / CFP franc)
Chilean Peso به CFP franc و CFP franc به Chilean Peso
CLF XPF CLF XPF
5 CLF = 16442.5000 XPF 0.0015 CLF = 5 XPF
10 CLF = 32885.0000 XPF 0.0030 CLF = 10 XPF
20 CLF = 65770.0000 XPF 0.0061 CLF = 20 XPF
50 CLF = 164425.0000 XPF 0.0152 CLF = 50 XPF
100 CLF = 328850.0000 XPF 0.0304 CLF = 100 XPF
300 CLF = 986550.0000 XPF 0.0912 CLF = 300 XPF
500 CLF = 1644250.0000 XPF 0.1520 CLF = 500 XPF
1000 CLF = 3288500.0000 XPF 0.3041 CLF = 1000 XPF
مبدل ارز
CLF