22 CHF Swiss franc به MOP Macanese pataca


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

22CHF
Swiss franc
یا 22 CHF به MOP: =
221.499707 MOP$
Macanese pataca
قیمت ارز : 10.0681685


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Swiss franc vs Macanese pataca. 10 روز گذشته
Date Swiss franc Macanese pataca
Wednesday, 08/26/2026 1 CHF = 10.0681685 MOP
Tuesday, 08/25/2026 1 CHF = 10.05505323 MOP
Monday, 08/24/2026 1 CHF = 10.08266556 MOP
Sunday, 08/23/2026 1 CHF = 10.08082313 MOP
Saturday, 08/22/2026 1 CHF = 10.0807995 MOP
Friday, 08/21/2026 1 CHF = 10.10686437 MOP
Tuesday, 08/18/2026 1 CHF = 9.95874277 MOP
Monday, 08/17/2026 1 CHF = 9.95137792 MOP
Sunday, 08/16/2026 1 CHF = 9.93585355 MOP
Saturday, 08/15/2026 1 CHF = 9.93867182 MOP
زمان واقعی نمودار CHF/MOP or (Swiss franc / Macanese pataca)
Swiss franc به Macanese pataca و Macanese pataca به Swiss franc
CHF MOP CHF MOP
5 CHF = 50.3408 MOP 0.4966 CHF = 5 MOP
10 CHF = 100.6817 MOP 0.9932 CHF = 10 MOP
20 CHF = 201.3634 MOP 1.9865 CHF = 20 MOP
50 CHF = 503.4084 MOP 4.9661 CHF = 50 MOP
100 CHF = 1006.8169 MOP 9.9323 CHF = 100 MOP
300 CHF = 3020.4506 MOP 29.7969 CHF = 300 MOP
500 CHF = 5034.0843 MOP 49.6615 CHF = 500 MOP
1000 CHF = 10068.1685 MOP 99.3229 CHF = 1000 MOP
مبدل ارز
CHF