1 CAD Canadian dollar به GBP Pound sterling


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1CA$
Canadian dollar
یا 1 CAD به GBP: =
0.529264 £
Pound sterling
قیمت ارز : 0.52926446


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Canadian dollar vs Pound sterling. 10 روز گذشته
Date Canadian dollar Pound sterling
Wednesday, 08/26/2026 1 CAD = 0.52926446 GBP
Tuesday, 08/25/2026 1 CAD = 0.52948604 GBP
Monday, 08/24/2026 1 CAD = 0.53123699 GBP
Sunday, 08/23/2026 1 CAD = 0.5324527 GBP
Saturday, 08/22/2026 1 CAD = 0.53232937 GBP
Friday, 08/21/2026 1 CAD = 0.53206242 GBP
Tuesday, 08/18/2026 1 CAD = 0.53220593 GBP
Monday, 08/17/2026 1 CAD = 0.53200582 GBP
Sunday, 08/16/2026 1 CAD = 0.53264799 GBP
Saturday, 08/15/2026 1 CAD = 0.53260894 GBP
زمان واقعی نمودار CAD/GBP or (Canadian dollar / Pound sterling)
Canadian dollar به Pound sterling و Pound sterling به Canadian dollar
CAD GBP CAD GBP
5 CAD = 2.6463 GBP 9.4471 CAD = 5 GBP
10 CAD = 5.2926 GBP 18.8941 CAD = 10 GBP
20 CAD = 10.5853 GBP 37.7883 CAD = 20 GBP
50 CAD = 26.4632 GBP 94.4707 CAD = 50 GBP
100 CAD = 52.9264 GBP 188.9415 CAD = 100 GBP
300 CAD = 158.7793 GBP 566.8244 CAD = 300 GBP
500 CAD = 264.6322 GBP 944.7073 CAD = 500 GBP
1000 CAD = 529.2645 GBP 1889.4146 CAD = 1000 GBP
مبدل ارز
CAD