1 BZD Belize dollar به PLN Polish złoty


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

1BZ$
Belize dollar
یا 1 BZD به PLN: =
1.831824
Polish złoty
قیمت ارز : 1.8318236


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Belize dollar vs Polish złoty. 10 روز گذشته
Date Belize dollar Polish złoty
Wednesday, 08/26/2026 1 BZD = 1.8318236 PLN
Tuesday, 08/25/2026 1 BZD = 1.83351414 PLN
Monday, 08/24/2026 1 BZD = 1.82738367 PLN
Sunday, 08/23/2026 1 BZD = 1.83155685 PLN
Saturday, 08/22/2026 1 BZD = 1.83309505 PLN
Friday, 08/21/2026 1 BZD = 1.83366691 PLN
Tuesday, 08/18/2026 1 BZD = 1.85144626 PLN
Monday, 08/17/2026 1 BZD = 1.849193 PLN
Sunday, 08/16/2026 1 BZD = 1.84600927 PLN
Saturday, 08/15/2026 1 BZD = 1.84794672 PLN
زمان واقعی نمودار BZD/PLN or (Belize dollar / Polish złoty)
Belize dollar به Polish złoty و Polish złoty به Belize dollar
BZD PLN BZD PLN
5 BZD = 9.1591 PLN 2.7295 BZD = 5 PLN
10 BZD = 18.3182 PLN 5.4590 BZD = 10 PLN
20 BZD = 36.6365 PLN 10.9181 BZD = 20 PLN
50 BZD = 91.5912 PLN 27.2952 BZD = 50 PLN
100 BZD = 183.1824 PLN 54.5904 BZD = 100 PLN
300 BZD = 549.5471 PLN 163.7712 BZD = 300 PLN
500 BZD = 915.9118 PLN 272.9520 BZD = 500 PLN
1000 BZD = 1831.8236 PLN 545.9041 BZD = 1000 PLN
مبدل ارز
BZD