4 AMD Armenian dram به BWP Botswana pula


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

4AMD
Armenian dram
یا 4 AMD به BWP: =
0.146998 BWP
Botswana pula
قیمت ارز : 0.036749436


اخرین بروزرسانی : Tue, 25 Aug 2026 22:00:00 +0000

Armenian dram vs Botswana pula. 10 روز گذشته
Date Armenian dram Botswana pula
Wednesday, 08/26/2026 1 AMD = 0.036749436 BWP
Tuesday, 08/25/2026 1 AMD = 0.036683693 BWP
Monday, 08/24/2026 1 AMD = 0.036799791 BWP
Sunday, 08/23/2026 1 AMD = 0.03668288 BWP
Saturday, 08/22/2026 1 AMD = 0.036683121 BWP
Friday, 08/21/2026 1 AMD = 0.0368619 BWP
Tuesday, 08/18/2026 1 AMD = 0.036794422 BWP
Monday, 08/17/2026 1 AMD = 0.036823478 BWP
Sunday, 08/16/2026 1 AMD = 0.03678192 BWP
Saturday, 08/15/2026 1 AMD = 0.036805827 BWP
زمان واقعی نمودار AMD/BWP or (Armenian dram / Botswana pula)
Armenian dram به Botswana pula و Botswana pula به Armenian dram
AMD BWP AMD BWP
5 AMD = 0.1837 BWP 136.0565 AMD = 5 BWP
10 AMD = 0.3675 BWP 272.1130 AMD = 10 BWP
20 AMD = 0.7350 BWP 544.2260 AMD = 20 BWP
50 AMD = 1.8375 BWP 1360.5651 AMD = 50 BWP
100 AMD = 3.6749 BWP 2721.1302 AMD = 100 BWP
300 AMD = 11.0248 BWP 8163.3906 AMD = 300 BWP
500 AMD = 18.3747 BWP 13605.6510 AMD = 500 BWP
1000 AMD = 36.7494 BWP 27211.3020 AMD = 1000 BWP
مبدل ارز
AMD